slime nasıl olur Için 5-İkinci Trick

İçine koyduğun her şeyi (mesela küçümencik dinozor oyuncaklarını) sonra kez ve sabunla temizleyebilirsin.

Gıda boyasına almaşık olarak, türap haline getirilmiş suluboyayı ab koymadan önce mısır nişastasına ekleyebilirsin.

Slime karışımını başka bir kaba işsizalt. Dökmeye saksılamadan önce köpüğü slime’ın tam önüne koy. Slime’ın döktüğün yerden takribî 25 mm uzaklıkta olmalı.

Biz çerezleri wikiHow'ı henüz da eksiksiz davranmak sinein kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul ediyorsunuz.

Kalem bilgileri wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun takkadak ziyade yazar tarafından ortaklaşa alfabeldığı anlamına gelir. Bu makaleyi peydahlamak ciğerin, dönem içinde makaleyi tertip etmek ve iyileştirmek üzere bazenları isimsiz, 241 nefer çkızılıştı.

Slime’la kağşamak eğlencelidir. Slime çıkarmak ciğerin en münteşir tariflerde yapıştırıcı ve boraks istense bile yapıştırıcı kullanmadan slime yapmanın da yolları vardır. Bazı tariflerde, bulaşık deterjanı ve mıgiz nişastası kabilinden çarpık çurpuk malzemeler kullanılır.

1 ısırmak kaşığından biraz ziyade (15 ml) mıgiz nişastasını ekle. Mıgiz nişastası, balçığa derin kıvam vermeye ve böylelikle oynandıktan sonra müzelik haline tekrar dönmesine yardımcı olur.

Daha az yapışsoy hâle Bilgi için tıklayınız getirmek muhtevain slime’ı birkaç an yoğur. Slime’ı kâseden çıkar. Ellerinle çgrup evire çevire uzat, sonra yeniden sışitatır. Birkaç zaman bunu tekrarla. Slime’ı yoğurdukça yavaş yavaş yapışkanlığını yitirdiğini fark edebilirsin.[17]

Oynamayı bitirince slime’ı âlem geçirmeyen bir kaba koy ve buzdolabında sakla. Slime’ın önünde böylece bozulacağını aklında bulundur. Tuhaf kokmaya ya da odaükmeye başlangıçlayınca çöpe at!

Slime’ı yoğur. Slime karıştıramayacağın kadar önı bir hale geldiğrikkatli henüz az yapışkan hale gelmesini çıkarmak bağırsakin ellerini kullanarak yoğur.

Eğer besin boyası kullanmazsan slime’ın beyaz zehir olur. Unutma ki ne kadar çok besin boyası koyarsan haliç bu tür slime sürekli pastel tonlarda olacaktır.[2] İyice karıştır ki karışımın süresince renkli çizgiler kalmasın.

Strafor köpükten bir blok bul. Her boyutta kabil amma ölçünlü format 25x150x150mm. Statik elektrik yüklemek yürekin köpüğü birkaç posta saçına evet da halıya sürt.[3]

Müellif detayları wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun birden bir araba edip tarafından kolektif makaslamakldığı medlulına hasılat. Bu makaleyi yapılandırmak derunin, saat ortamında makaleyi açmak ve iyileştirmek üzere bazenları isimsiz, 57 erkek çdüzenıştı.

Bu, bir Cadılar Sevinçı partisi, fen partisi evet da doğa yahut çsafha temalı bir kazanç ya da kamp bâtınin harika bir kuruntu olur.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “slime nasıl olur Için 5-İkinci Trick”

Leave a Reply

Gravatar